image

Vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Kultura a sport > Ženský spolek

Ženský spolek

Ženský spolek vznikl v roce 2017. Z původních 10 zakládajících členek se rozrostl na dnešních 20-25. Jsme spolek velmi různorodý, ve věku od 18 do 83 let. Máme se velmi rády a jsme soudržné, pomáháme si i vzájemně, a to je nejdůležitější. Obci s potěšením věnujeme náš volný čas.  

V naší obci organizujeme nebo pomáháme s organizací spousty akcí. Během roku pořádáme Drakiádu pro děti i dospělé, oblíbené Adventní tvoření, Mikulášské odpoledne pro děti, zábavy a diskotéky – country, Mikulášskou zábavu.

ŽS 13.JPGŽS 2.JPGŽS 6.JPG

Zkoušíme i turistické vycházky a nyní jsme se spolupodílely na organizaci úspěšného jednodenního zájezdu do muzea lidových krojů a Kutné Hory.

procházka.jpegDSC05017.JPGDSC05020.JPG

Organizujeme zpívání koled při rozsvěcování Vánočního stromu na začátku adventu. 

zpívání koled.jpegSpolupodílíme se i na spoustě dalších akcí. Hlavně aktivně pomáháme s naší srdcovou záležitostí, s hodama a hodovou zábavou, u těch jsme před šesti lety byly hlavním organizátorem. Tenkrát to byly Babské hody😊

ŽS 8.JPGŽS leták.JPGŽS 12.JPG

Pomáháme s vítáním nových občánků do naší obce.

Navštěvujeme naše starší spoluobčany při jejich jubileích s přáním a dárkem od obce.

Podílíme se i na odpoledni ke Dni děti, pořádáme soutěže pro děti při Srazu kamionů na začátku prázdnin. Pomáháme s chystáním bukovinkovského Reprezentačního plesu, s úklidem obce a společenského domu… Zkrátka vždy, když někdo požádá o pomoc, nikdy neřekneme ne😊